Україну обрали до складу Економічної та Соціальної Ради ООН

Членство України в ЕКОСОР підтримали 176 держав

uatv
13.06.2018

Фото Укрінформ-UATV

Генеральна Асамблея ООН під час голосування в середу обрала Україну до економічно-соціальної ради ООН (ЕКОСОР) на період 2019-2021 рр., повідомляє Укрінформ.

“Для України членство в ЕКОСОР сприятиме реалізації найкращих світових практик у сфері соціально-економічних реформ. Плануємо також більш активно використовувати потенціал ООН для розв’язання актуальних гуманітарних проблем”, – заявив після процедури обрання постійний представник України при ООН Володимир Єльченко.

Читайте також: Україна подала в суд ООН меморандум у справі проти РФ щодо фінансування тероризму

ЕКОСОР – один із шести ключових органів ООН, який відповідає за координацію діяльності ООН та її спеціалізованих установ в економічній та соціальній сферах. Він уповноважений, у тому числі, скликати спеціальні засідання по надзвичайних ситуаціях гуманітарного характеру. До складу Ради входять 54 держави-члени ООН.

Як уточнили в Постійному представництві України при ООН, у 2019 році ЕКОСОР зосереджуватиметься на “розбудові рівноправного та інклюзивного суспільства, зокрема забезпеченні гендерної рівності, посиленні соціального захисту людей з особливими потребами, поліпшенні гуманітарної ситуації в зонах конфліктів, підтримці малого та середнього підприємництва, боротьбі зі зміною клімату”.

Востаннє Україна обиралася до складу ЕКОСОР на період 2010-2012 років.

Джерело Укрінформ
дата 13.06.2018
категорії Політика
поділитися

Топ новин на UA|TV