Україну найближчим часом очікує пікове зростання захворюваності коронавірусом, – Ляшко (ВІДЕО)

uatv
03.04.2020
Фото Укрінформ

Міністерство охорони здоров’я пропонує посилити карантинні заходи, адже на Україну найближчим часом очікує збільшення кількості інфікованих коронавірусом.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час брифінгу, інформує UATV.

“Ми будемо пропонувати і пропонуємо більш жорсткий карантин, будемо пропонувати обмежувати мобільність людей для того, щоб планово і без великих навантажень пройти пікове зростання хворих на коронавірусну хворобу, – сказав Віктор Ляшко. – Ми реально і детально вивчаємо ситуацію у країнах Європейського Союзу, і ми прогнозуємо, що найближчим часом нас очікує пікове зростання коронавірусної хвороби на території України. Тому ми і пропонуємо жорсткіші заходи, оскільки наші розрахунки показують: при введенні додаткових заходів щодо ізоляції і обмеження мобільності ми зможемо значно зменшити кількість критичних і летальних випадків внаслідок коронавірусної хвороби”.

Також він закликав українців дотримуватися карантину. Адже сил державних органів у боротьбі з вірусом не вистачить, якщо громадяни не будуть самоорганізовані і не виконуватимуть усі рекомендації уряду щодо дотримання протиепідемічних заходів.

За словами Ляшка, у найближчі дні фахівці МОЗ разом із представниками обласних державних адміністрацій проведуть огляд усіх потенційних місць для обсервації у регіонах України і перевірять, чи відповідають вони вимогам. За результатами перевірки буде складений новий реєстр усіх місць обсервації, які діятимуть на території нашої держави.

LIVE | Брифинг по ситуации с противодействием распространению COVID-19

Опубліковано ДОМ Четвер, 2 квітня 2020 р.

Нагадаємо, в Україні станом на 10:00 3 квітня зафіксували 942 випадки коронавірусу.

Джерело UATV
дата 03.04.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV