Українців закликають долучитися до створення “Конституції цінностей” за допомогою чат-боту

uatv
01.07.2019
Фото надане керівниками проекту

В Україні планують створити “Конституцію цінностей”. Над документом вже розпочали працювати міжнародні та вітчизняні експерти, лідери думок та візіонери під час підготовки та проведення Міжнародного форуму Ukrainian ID, який у червні відбувся у Каневі.

Про це повідомляється на сайті Ukrainian ID.

Планується, що документ стане зібранням фундаментальних установок для здорового суспільства й успішної держави.

Організатори створення “Конституції цінностей” закликають українців долучитися до проекту і за допомогою спеціального чат-боту дати відповіді на три основні питання:

  • Які цінності ви вважаєте пріоритетними для здорової та успішної країни?
  • Відсутність чи перевага яких цінностей вас непокоїть у нашому суспільстві?
  • Якими шляхами або засобами ми маємо актуалізувати для нашого суспільства цінності, які вестимуть Україну в майбутнє?

“Конституція цінностей” буде видана напередодні Дня Незалежності України й стане символічним документом, який визначатиме ключові правила гуманітарної безпеки та суспільного життя України.

Автором ідеї створення документу є відома громадська діячка Наталія Заболотна, а упорядником – знаний письменник та видавець Олександр Апальков. Чат-бот розроблений за підтримки компанії Spark Systems.

“Сьогодні ми маємо змусити політиків України та всього світу будувати своє лідерство на фундаменті цінностей. Цінностей, які мають пройти сувору ревізію з огляду на глобальні виклики. Ми самі повинні сформулювати та плекати цінності, які забезпечать нам дорогу вперед”, – зазначила автор проекту, президент форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

За її словами, кожен українець може зробити вклад у створення документу.

“Сьогодні ми разом маємо створити дороговказ майбутнього – “Конституцію цінностей” – Біблію нового часу. Написати “Конституцію цінностей” разом із її авторами може кожен з вас. Адже головна функція цінностей – об’єднувати. Тому наш проект – тотально інклюзивний. Ми запрошуємо до діалогу всіх, хто готовий змінювати майбутнє України та світу. Всіх, хто розділяє наші цінності і воліє здійснити найсміливішу Революцію, якої потребує наша цивілізація”, – додала авторка проекту.

У створенні “Конституції цінностей” вже взяли участь десятки знаних особистостей: перший президент України Леонід Кравчук, професор Гарвардського університету Григорій Грабович, бельгійський соціолог і культуролог Паскаль Гілєн, президент Американсько-української ділової ради Морган Вільямс, громадський діяч Йосиф Зісельц, віце-мер міста Трір Норберт Нойхаус, письменник Юрій Андрухович, бізнесмени й меценати Ханс-Йозеф Фелл та Євген Уткін, Олена Сотнік, економісти Тічо Жупанчич, Олександр Пасхавер, Олександр Шлапак та Анатолій Амелін, Андрій Длігач, Петро та Ольга Рондяк, Надія Васильєва, директор Інституту майбутнього Віктор Андрусів, радник голови Держенергоефективності Світлана Коломієць, журналіст The New York Times та видавець Ukraine Business News Джеймс Брук тощо.

Нагадаємо, в Україні розробляють “Конституцію для дітей”.

Джерело UATV
дата 01.07.2019
категорії Новини партнерів
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV