Українці зможуть стежити за покращенням безпеки дорожнього руху за допомогою спеціального сервісу

uatv
03.08.2020
Фото Укрінформ

За покращенням безпеки дорожнього руху у різних областях України відтепер можна буде стежити у новому розділі, який з’явився на сервісі відкритих даних транспортної галузі.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, інформує UATV з посиланням на пресслужбу відомства.

У цьому розділі українці зможуть знайти інформацію про будівництво пішохідних переходів і кільцевих розв’язок, встановлення автономного освітлення, облаштування острівців безпеки, світлофорів, автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю “Зважування у русі” тощо.

Криклій наголосив, що пріоритетом відомства є безпечні та якісні дороги в Україні.

“У цьому році ми відновлюємо рекордну кількість кілометрів автошляхів, тому повинні, перш за все, дбати про безпеку людей на дорогах. 5% всього Дорожнього фонду (цьогоріч це 3,2 млрд грн) передбачені на фінансування Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху. І ми її виконуємо. Щоб кожен міг стежити за покращенням безпеки дорожнього руху у своєму регіоні, ми запустили окремий розділ на сервісі відкритих даних транспортної галузі. І будемо надалі працювати над максимальною прозорістю і відкриттям даних в галузі”, – наголосив очільник Мінінфраструктури.

У новому розділі “Покращення безпеки дорожнього руху” на транспортному порталі міститься інтерактивна мапа України, на якій позначені усі об’єкти інфраструктури, які були встановлені для підвищення безпеки дорожнього руху.

Раніше повідомлялося, що завдяки камерам на дорогах порушники сплатили 52 млн грн.

Читайте також: “Велике будівництво”: першу чергу нової дороги відкрили в Полтаві (ФОТО)

Джерело UATV
дата 03.08.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×