Українці здобули три нагороди на турнірі з боксу в Румунії

Фото з сайта Федерації боксу України

На міжнародному турнірі “Золотий пояс” у Галаці (Румунія) українські боксери вибороли два звання чемпіона та “бронзу”.

Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Честь України на турнірі відстоювали харків’яни: Юлія Циплакова (вагова категорія 60 кг), Роберт Мартон (вагова категорія 91 кг) та Сергій Горсков (вагова категорія 91 кг).

Юлія Циплакова у фіналі перемогла призерку чемпіонату Європи та чемпіонку світу Келлі Харінгтон.

“Наша спортсменка зуміла налаштуватися і провела гарний видовищний бій, зумівши взяти переконливий реванш”, – зазначається у повідомленні.

Сергій Горсков на шляху до фіналу здолав спортсменів із Сербії та Румунії. Фінальний бій вийшов дуже цікавим та напруженим, повідомляють у Федерації боксу України. Перший раунд боксери проводили розвідку, намагаючись знайти слабкі місця один одного. Другий і третій раунди пройшли повністю під диктовку Сергія, який заволодів перевагою і довів поєдинок до перемоги одноголосним рішенням суддів.

Роберт Мартон, переконливо вигравши у боксера з Шотландії, вийшов в півфінал змагань. У фіналі він провів бій з боксером з Ірландії Кирилом Афанасьєвим. В 1/2 стадії змагань судді віддали перевагу ірландському боксерові, який вийшов у фінал, де зустрівся з іншим боксером зі збірної України – Сергієм Горсковим.

Нагадаємо, Ігор Радівілов завоював “срібло” етапу Кубка світу у Франції.