Українці відтепер зможуть змінити місце голосування в режимі онлайн

uatv
02.12.2019
Фото Укрінформ-UATV

Сьогодні, 2 грудня, ЦВК своєю постановою затвердила Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Про це інформує UATV з посиланням на пресслужбу Центрвиборчкому.

“Всім добре відомі складнощі, які виникали під час тимчасової зміни місця голосування на цьогорічних президентських та позачергових парламентських виборів. Тож приймаючи нову редакцію зазначеного Порядку, Комісія робить черговий відчутний крок вперед щодо спрощення цієї процедури для виборців”, – зазначив голова ЦВК Олег Діденко.

Виборцям надали можливість подавати заяви про тимчасову зміну голосування в електронній формі, тобто в режимі онлайн.

Окрім того, відтепер під час виборів президента громадяни матимуть можливість змінювати місце голосування відразу на два тури, отримувати посвідчення про зміну в електронній формі на вказану адресу електронної пошти тощо.

“ЦВК підійшла до підготовки сьогоднішнього рішення досить нетрадиційно. Вперше було запропоновано представникам громадськості та експертного середовища взяти участь у підготовці проекту нового Порядку та подати свої зауваження й пропозиції. Окрім того, з цього питання була проведена відкрита нарада за участю заінтересованих осіб. Врешті ми вийшли на той документ, який, на мою думку, дійсно дозволить суттєво спростити процес тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”, – додав Діденко.

Раніше повідомлялося, що 5 листопада ЦВК оголосила результати виборів на виборчому окрузі №198 на Черкащині, де проводили перерахунок голосів.

Читайте такожЗеленський вручив посвідчення новим членам ЦВК (ФОТО)

Джерело UATV
дата 02.12.2019
категорії Політика
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV