Українці усього світу сьогодні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні

Світовий конгрес українців висловлює подяку міжнародному співтовариству за непохитну підтримку України, віддаючи данину пам'яті і перемозі Героїв і учасників Революції Гідності, зокрема Небесної Сотні ", - президент Євген Чолій

uatv
20.02.2018

Фото с сайту Укрінформ–UATV

Сьогодні, 20 лютого, закордонне українство вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих на Майдані, – повідомляється на сайті Світового конгресу українців.

“20 лютого 2018 українці всього світу відзначають четверту річницю трагічних подій на київському Майдані Незалежності,  що жорстоко і безжалісно обірвали життя жінок і чоловіків, які своїм героїзмом привернули  міжнародну увагу до України, забезпечили, щоб український народ не залишився наодинці в боротьбі за демократичні цінності, основні права і принципи, які сповідує західна цивілізація”, – йдеться у повідомленні.

Зараз триває  розвиток нової України, в якій поважають основні людські права і панує верховенство права,  яка реформується, модернізується і протидіє корупції.

Водночас гібридна війна Російської Федерації проти України майже щодня продовжує забирати життя мужніх воїнів і невинних цивільних, а широкомасштабна дезінформаційна кампанія має на меті дискредитувати Україну і її народ.

“Нехай жертовність Героїв Небесної Сотні, Героїв Революції Переваги і відважних захисників України, які зупиняють Російську Федерацію від просування на захід до Європи, будуть постійним нагадуванням б уразливості світу і безпеки та про важливість залишатися непохитними в забезпеченні виведення іноземних військ з України, включаючи деокупацію Криму”«, – наголосили в  конгресі.

Джерело Всесвітній конгрес українців
дата 20.02.2018
категорії Українці в світі
поділитися
Топ новин на UA|TV