Українці Австралії вимагають заборонити публікацію російської пропаганди в ЗМІ

uatv
18.03.2019
Фото Укрінформ-UATV

Українська діаспора в Австралії закликала заборонити проплачені статті російських пропагандистів в австралійських ЗМІ.

Про це повідомляє видання Український погляд.

Українці Австралії висловили протест проти публікації статті в австралійському виданні Canberra Times, яка виправдовує незаконну анексію Криму.

Лист на адресу видання відправив перший заступник президента Світового Конгресу українців, голова Союзу українських організацій Австралії (СУОА) Стефан Романів.

“Пишу від імені Союзу українських організацій Австралії (AFUO), об’єднуючого органу українців в Австралії та Світового конгресу українців (СКУ) на знак протесту проти публікації політичної реклами у вашому виданні сьогодні, 18 березня 2019 р. Проплаченої послом Російської Федерації Григорієм Лігвіновим з нагоди п’ятої річниці примусової анексії Криму Росією. У цьому проплаченому тексті він намагається виправдати беззаконня – анексію Криму Росією. Знову маємо зразок російської пропаганди старої школи, яку кинули в обличчя Австралії та міжнародній спільноті, незважаючи на нашу консолідовану позицію щодо Криму”, – йдеться у листі.

Наголошується, що в той час як Австралія та міжнародна спільнота засудили незаконну анексію Криму і вимагають від Росії повернення Криму Україні, видання демонстративно ігнорує офіційну позицію Канберри.

У листі згадано, що видання у грудні минулого року вже вибачалося перед українцями за подібний інцидент.

Нагадаємо, що НАТО закликало Росію повернути Україні контроль над окупованим Кримом.

Джерело UATV
дата 18.03.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV