Українським полоненим морякам можуть продовжити термін утримання, – Микола Полозов

uatv
10.01.2019
Фото АР

Наступного тижня в РФ відбудуться суди щодо українських військовополонених моряків. Імовірно, їм продовжать термін утримання, вважає координатор групи адвокатів бранців Микола Полозов, пише УНН.

“Попереду у нас має бути, безумовно, продовження терміну слідства, продовження терміну утримання під вартою, – поінформував він. – Це відбудеться у другій половині січня. Ми очікуємо, що це станеться в період з 17 по 23 січня“.

За словами правозахисника, продовження відбуватиметься в Москві, в Лефортовському суді, оскільки справа нині в слідчому управлінні ФСБ Росії. Також Микола Полозов уточнив, що суди, як і зазвичай, триватимуть кілька днів.

Він також звернув увагу на те, що завдяки політичному тиску, всі адвокати змогли впродовж 3 тижнів увійти в справу і зустрітися з підзахисними. У подібних справах це, як правило, займає не один місяць.

Всіх українських військовополонених доставлять до зали судових засідань, повідомив Микола Полозов. Водночас адвокати сподіваються на можливість родичам спілкуватися з моряками телефоном, що, без сумнівів, підтримає та зміцнить дух військовополонених.

Нагадаємо, нещодавно в Україні затвердили стратегічні напрями захисту військовополонених. 

Джерело УНН
дата 10.01.2019
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV