Український велосипедист підкорив вулкан висотою понад 6000 метрів

uatv
17.02.2020
Фото Facebook Ruslan Verin

Українець Руслан Верін піднявся з велосипедом на вулкан Утурунку в Болівії висотою понад 6000 метрів над рівнем моря.

Про це він написав у Facebook, інформує UATV.

“6020 метрів над рівнем моря чекали мене зовсім поряд. Ночівля в літньому наметі на 6000 пройшла добре: спершу переживав за намет, але коли пориви вітру нічого не зробили з ним, то зрозумів, що він витримає”, – пише Верін.

Українець зазначив, що хвилювався не тільки за власну безпеку, але й за спорядження.

“Заснув не одразу: раптом подумав, а якщо мені стане зле від висоти (я ж ніколи не спав так високо), то що робити? Потрібно буде спускатися, але як я зберу намет і всі речі вночі за такого вітру й -20°C? А якщо вирішу спуститися без речей, то без них і велосипеда, я пішки вночі не перейду декілька десятків кілометрів до селища, і допомогти нікому”, – зазначив Верін.

Мандрівник розповів, що вранці прокинувся втомленим, оскільки відпочинок на такій висоті – “явище умовне”.

“Підбадьорився швидко – мене ж чекав зовсім невеликий підйом – і вершина 6020. Мій намет один із перших зустрічав сонце з-за обрію. Спав у старому кратері вулкана взагалі чудово, ніяк не відчуваючи висоту. Макарони варив трохи довше, але вони приготувалися. Хотів декількома частинами занести багаж і велосипед на пік. Але за звичкою склав намет, речі в сумки, а їх на велосипед, і так почав штовхати його вгору”, – додав українець.

Раніше повідомлялося, що український паралімпієць Олег Іваненко встановив світовий рекорд, перепливши Ла-Манш.

Джерело UATV
дата 17.02.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV