Український політв’язень Олександр Кольченко оголосив голодування

Він вимагає звільнити Олега Сенцова

uatv
31.05.2018

Фото Укрінформ-UATV

Ув’язнений у Росії українець Олександр Кольченко оголосив голодування.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Він має єдину вимогу – звільнити режисера Олега Сенцова.

Як повідомлялося раніше, український політв’язень Олександр Кольченко, якого утримують у колонії в російському Копейську, оголосив про намір розпочати голодування близько тижня тому. Про це він написав у листі Олегові Сенцову та, остерігаючись, що його не передадуть, переповів зміст своєму захисникові.

Разом із українським режисером Кольченка затримали в окупованому Криму у 2014 році, російські спецслужби звинуватили їх в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північнокавказький окружний військовий суд у російському Ростові-на-Дону засудив кримчанина до 10 років колонії.

Нагадаємо, 14 травня засуджений на 20 років ув’язнення у справі “кримських терористів” український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування. Він вимагає звільнення всіх українських політв’язнів у Росії. Президент України Петро Порошенко закликав світ тиснути на Росію через голодування Олега Сенцова, а лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв звернувся до політв’язнів у РФ Володимира Балуха й Олега Сенцова із проханням припинити такі дії.

Джерело Радіо Свобода
дата 31.05.2018
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×