Український плавець Андрій Говоров виграв “золото” на міжнародному турнірі в Монако

Фото Укрінформ-UATV

26-річний український плавець Андрій Говоров виборов золоту медаль на черговому етапі міжнародного турніру серії з плавання Mare Nostrum, який завершився в Монте-Карло (Монако).

Говоров посів перше місце у запливі на 50 метрів батерфляєм, показавши час 22,53 секунди, повідомляє Укрінформ.

На фініші дистанції він випередив американця Майкла Ендрю (23,16) і росіянина Олега Костіна (23,62).

На попередніх етапах серії Mare Nostrum-2018 у Барселоні (Іспанія) і Кані-ан-Русійоні (Франція) Говоров також здобув перемоги на 50-метрівці батерфляєм.

Нагадаємо, що українські плавці виграли “срібло” і “бронзу” на турнірі у Стокгольмі.