Український Омбудсмен просить Червоний Хрест відвідати Олега Сенцова

Людмила Денісова направила в організацію офіційний лист

uatv
20.06.2018
Фото Укрінформ-UATV

Про це Уповноважений з прав людини в Україні Людмила Денісова написала у своєму Facebook.

Український Омбудсмен від учора намагається зустрітися із керівництвом Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в РФ, Білорусі та Молдові Магне Барту. 

“Сьогодні його помічник повідомила, що в нього, цитую, “дуже щільний графік, і він не може зустрітися”. На запитання, може, тоді завтра, відповіли, що немає жодного віконця”, – йдеться у повідомленні.

Людмила Денісова направила в організацію офіційний лист з проханням відвідати Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха, Станіслава Клиха та Олександра Шумкова. “Я попросила його здійснити візити у пенітенціарні заклади, де вони відбувають покарання, щоби перевірити стан їхнього здоров’я, а також сприяти організації моїх візитів до згаданих громадян України”, – зазначає Денісова.

Від учора намагаюсь зустрітися із керівництвом Регіональної делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в РФ,…

Опубліковано Людмилою Денісовою 20 червня 2018 р.

19 червня повідомлялося, що український Омбудсмен знову не змогла відвідати Олега Сенцова.

Раніше Людмила Денісова заявила про затягування процесу відвідування українців у тюрмах РФ.

Нагадаємо, 9 червня Президент України Петро Порошенко доручив Уповноваженому Верховної Ради з прав людини Людмилі Денісовій найближчим часом відвідати українських політв’язнів у РФ та на окупованих територіях Донбасу та Криму.

13 червня вона відбула до Росії для відвідання українських політв’язнів. 14 червня Людмила Денісова та Уповноважений з прав людини РФ Тетяна Москалькова обмінялися списками із 34 ув’язнених.

15 червня стало відомо, що Людмила Денісова зустрілася з начальником колонії і з начальником управління та виконання покарань Ямало-Ненецького автономного округу, де зараз тримають українського політв’язня Олега Сенцова. Їй без пояснення причин заборонили відвідати українського режисера.

Раніше Омбудсмен заявляла, що російська сторона пропонує відвідати Сенцова після 22 червня, але вона наполягатиме на тому, щоб побачити режисера найближчим часом.

Джерело UATV
дата 20.06.2018
категорії Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV