Український Омбудсмен опублікувала фото Олега Сенцова

Російська сторона стверджує, що він "активний і ходить дивитися телевізор"

uatv
09.08.2018

Фото: Людмила Денісова / Facebook

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова опублікувала фотографії Олега Сенцова, які їй переслала російський Омбудсмен.

“Тільки-но від Уповноваженого РФ надійшли фото Олега Сенцова. За інформацією, яку їй передали, Олег активний, ходить дивитися телевізор, читає книжки, пише щось час від часу. Всі, цитую, дивуються як він витримує, стан його задовільний. На моє запитання, чи можу я оприлюднити фото, мені відповіли, коли питали про дозвіл зробити фото, Олег розуміє, що люди хвилюються про нього”, – написала Людмила Денісова на своєму Facebook.

Нагадаємо, незаконно ув’язнений в Росії український політв’язень Олег Сенцов перебуває у третій затяжній кризі. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури і почати примусове годування. Останній раз, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка і почати насильницьке годування. Як повідомив Дмитро Дінзе, Олег заявив, що припиняти голодування не збирається. Він п’є мінімальну кількість медичної суміші і воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограм.

Раніше сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український режисер написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Джерело UATV
дата 09.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV