Український мобільний додаток, який допомагає армії, переміг у європейському конкурсі

Суть розробки полягає в тому, що будильник за кожну "проспану" хвилину переказує гроші на користь військовим

uatv
13.11.2018

Фото Укрінформ-UATV

Український мобільний додаток Wake App in Peace переміг в конкурсі Art Directors Club of Europe. Розробка здобула перше місце в категорії “Інтеграція та інновації”. Про це передає Громадське.

Суть додатку полягає в том, що будильник за кожну “проспану” хвилину переказує гроші на допомогу армії.

Після установки програми користувач реєструє свою банківську карту, потім налаштовує будильник, виставляє суму за паузу, яку він готовий оплатити, і гроші будуть списуватися кожен раз, коли будуть переставляти будильник. Кошти відразу будуть надходити на рахунок фонду “Повернись живим”.

Відзнака ADCE стала 24 нагородою мобільного додатку. Минулого року будильник здобув декілька нагород на ADC*UA. Також він став срібним призером премії Effie 2017.

Клуб арт-директорів Європи (ADCE) — некомерційна асоціація, що складається з 22 професійних клубів й асоціацій графічного дизайну та реклами з 21 країни Європи: Австрії, Кіпру, Хорватії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Грузії, Ісландії, Ірландії, Італії, Латвії, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини, Словенії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії та України.

Нагадаємо, що мобільний додаток Kyiv city guide високо оцінили на міжнародному конкурсі з туризму.

Також повідомлялося, що українські студенти створили мобільний додаток, який допомагає лікувати карієс.

Джерело Громадське
дата 13.11.2018
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV