Український мандрівник вирушив в експедицію на безлюдний тихоокеанський острів

Цей острів – одне з з найбільш важкодоступних місць на планеті

uatv
14.10.2018

Фото з архіву мандрівника/uain.press

Український мандрівник Вадим Івлєв 13 жовтня вирушив у двотижневу світову експедицію на безлюдний тихоокеанський острів Дюсі. Про це передає Український інтерес.

Відзначимо, що цей острів – одне з з найбільш важкодоступних місць на планеті. Останній раз експедиція на Дюсі проводилася десять років тому. Вадим Івлєєв стане першим українцем, який побуває на острові.

Фото uain.press

Острів Дюсі (володіння Великої Британії) розташований на кордоні так званого “Кладовища космічних станцій”, де колись були затоплені станції “Мир” і “Тянонг-1”, а ще – вантажні космічні кораблі “Прогрес” та численні японські космічні апарати. У 2019 тут планують затопити станцію “Тянонг-2”, а в 2024 році – Міжнародну космічну станцію. З 1971 до 2016 рік люди закинули сюди понад 260 космічних апаратів. Дюсі – найближчий суходіл до “точки Немо” – найвіддаленішого від будь-якої суші місця на нашій планеті.

Перебування на острові є надзвичайно небезпечним і екстремальним, адже, в разі погіршення погодних умов, провести евакуацію дослідників буде дуже складно.

Вадим Івлєєв перебуватиме у складі експедиції, в яку вирушать 14 людей з шести країн. Дослідники житимуть у наметах, користуватимуться портативними електрогенераторами і будуть позбавлені багатьох зручностей цивілізації.

Головна мета радіо експедиції – встановити максимальну кількість сеансів радіозв’язку. Під час експедиції українець зніматиме документальний фільм про природу екзотичної місцевості.

Раніше повідомлялося, що Wizz Air змінює правила перевезення ручної поклажі.

Джерело Український інтерес
дата 14.10.2018
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV