Український конструктор збирає унікальні баггі, незамінні для бійців у зоні ООС (ВІДЕО)

uatv
11.12.2019
Cкрін UATV

Легкі маневрені автомобілі для розвідки, а також наступальних і рятувальних спецоперацій, так звані бойові баггі, збирає майстер з Вінницької області, щоби надалі постачати їх для української армії.

Днями й ночами інженер-конструктор Юрій Берко не виходить з майстерні. Він допомагає українським бійцям із перших днів війни на Донбасі. Каже, що відразу зорієнтувався, як кросовий автомобіль можна переробити на бойовий.

На автомобілі встановлюються кулемети й автоматичні гранатомети. А ще за допомогою такого авто можна виконувати функції швидкої доставки з передової, евакуювати поранених.

У своєму гаражі Юрій змайстрував перший “Пегас”. Уже близько чотирьох років його успішно використовують у зоні військових дій. Незабаром із передової надійшли ще дві волонтерських заявки на такі бойові баггі.

“Те, що говорять про неї люди в бойових умовах, це найвищі характеристики, найкращі рекомендації, – зазначає конструктор. – Вона має мінімальне ускладнення з бронювання. Тому що завдання машини – це легкість, маневреність і непомітність“.

Майстер уже підготував версію для серійного виробництва “Пегаса”, який може поповнити озброєння українського війська. Поки проводяться спеціалізовані випробування, Юрій розробляє баггі, в якому зможуть розміститися вже не три, а дев’ять пасажирів.

Джерело UATV
дата 11.12.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×