Український художник виклав з імен бранців Кремля портрет Олега Сенцова (ФОТО)

Під плакатом підпис: "Час спливає"

uatv
10.08.2018

Фото з сайта uain.press

Український художник Андрій Єрмоленко створив плакати на честь підтримки Олега Сенцова, який вже 89-й день голодує у стінах російської колонії.

Про це передає Український інтерес.

На зображенні – портрет політв’язня, який складено з імен та прізвищ інших незаконно затриманих українців.

Під плакатом підпис: “Час спливає”.

Це не єдина робота художника. До Чемпіонату світу з футболу в Росії Єрмоленко створив серію постерів. На них ілюстратор зобразив усю криваву сутність РФ.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова закликала комісію з питань помилування на території Ямало-Ненецького автономного округу Росії в найближчі дні розглянути клопотання матері Олега Сенцова про помилування українського політв’язня.

Раніше сестра Олега Сенцова повідомляла, що він навіть не встає. Український режисер написав у листі до сестри, що кінець близький, і він не про звільнення.

Після розмови з адвокатом Олега Сенцова Дмитром Дінзе український Омбудсмен повідомила, що бранець Кремля перебуває у третій затяжній кризі. Двічі його хотіли відправити в лікарню, де збиралися підключити до медичної апаратури та почати примусове годування. Останній раз, коли його відвозили до Лабитнанзької міської лікарні, лікарі хотіли прикувати його до ліжка й почати насильницьке годування. Як повідомив Дмитро Дінзе, Олег заявив, що припиняти голодування не збирається. Він п’є мінімальну кількість медичної суміші й воду, щоб не втрачати свідомість і контролювати дії, які з ним відбуваються. Його вага вже знизилася до 70 кілограмів.

Джерело Український інтерес
дата 10.08.2018
категорії Бранці Кремля
поділитися

Топ новин на UA|TV