Український фонд стартапів відібрав 12 претендентів на отримання грантового фінансування

uatv
24.01.2020
Фото Укрінформ-UATV

В Українському фонді стартапів обиратимуть переможця серед 12 претендентів на отримання грантового фінансування для свого проєкту.

Про це повідомляється на сторінці Українського фонду стартапів у Facebook, інформує UATV.

Так, серед претендентів є різнопланові проєкти. Повний список має такий вигляд:

1. Правомен. Повністю автоматизований помічник із побутових юридичних питань, спрямований на надання юридичних консультацій, формування документів, а також роз’яснення для населення можливостей та ефективності е-сервісів, створених державою. 

2. WellSpeak. Мобільний додаток, який дає змогу практикувати навички розмовної англійської для тих, хто живе не в англомовному середовищі. Стартап застосовує технологію розпізнавання голосу, а також штучний інтелект та машинне навчання.

3. Pytag. Торгово-аналітична платформа для торгівлі зерном, яка використовує унікальні алгоритми для збору та оброблення всіх доступних цифрових даних про ринок торгівлі зерном, щоб знайти об’єктивно найкращі торгові пропозиції для продавців та покупців, а також включає необхідні супутні сервіси. 

4. GeoDesign. Аналітичний онлайнсервіс, що надає інформацію про переваги та ризики відкриття магазину/кафе/перукарні або інших закладів залежно від локації (місця розташування). 

5. ТОВ “МОССТ”. Перетворює мобільний пристрій (телефон, планшет) на повноцінну мобільну систему для прийому будь-яких видів оплати за товари та послуги.

6. BIOC. Технологія нанополімеризації, що дає змогу на молекулярному рівні зв’язати крохмаль та отримати біокомпаунд (або біопластик) з високими фізико-механічними властивостями.

7. BioBin. Мобільний застосунок для зменшення впливу на довкілля завдяки кращому управлінню споживанням та відходами. 

8. FRAMIORE. Український сталий бренд жіночого одягу з власним швацьким виробництвом та R&D центром із дослідження, розробки та інновацій текстильних виробів і технологій. 

9. POS-технології. Створення інноваційної лінійки спеціалізованих POS-принтерів і хмарного фронт-офісу на Android відповідно до вимог нової технології, що дасть змогу підприємствам торгівлі оптимізувати кошти та розширити функціонал. 

10. АероДрон. Впроваджує комплексні рішення на базі безпілотних літаків, які є провідними щодо корисного навантаження та тривалості польоту, що забезпечує ефективне виконання різних галузевих завдань. 

11. FieldBI. Комплексна аналітично-експертна система, що допомагатиме покращувати результативність рішень для всіх стейкхолдерів ринку.

12. FlameBlocks. Інноваційне рішення для повноцінного бухгалтерського, фінансового та управлінського обліку малого та середнього бізнесу. 

Як відомо, переможець отримає $75 000 ($25 000 на pre-seed етапі і $50 000 на етапі seed).

Раніше повідомлялося, що українські стартапери планують запустити виробництво зубних щіток з паперу.

Джерело UATV
дата 24.01.2020
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV