Український фільм “Дельта” визнали найкращим на міжнародному фестивалі “Артдокфест”

У конкурсі брали участь роботи трьох вітчизняних режисерів

uatv
13.12.2018

Фото: Держкіно

Робота режисера Олександра Течинського “Дельта” стала найкращою документальною стрічкою на цьогорічному фестивалі “Артдокфест”. Крім того, дипломом журі відзначили ще один український фільм – картину Аліси Коваленко “Домашні ігри”.

Про це інформує Держкіно. 

Всього на заході представили 130 фільмів з 18 країн. Програму фестивалю склали дві конкурсні та п’ять позаконкурсних секцій.

В основному конкурсі за першість, крім двох вище вказаних, також боролася стрічка “Тато мамин брат” Вадима Ількова. Усі ці фільми створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фестиваль документального кіно “Артдокфест” заснували у 2007 році. Його президент – кінорежисер та продюсер Віталій Манський.

Варто зауважити, що у травні  2018 року дирекція опублікувала заяву про вимушені зміни у регламенті та перенесла показ конкурсної програми XII “Артдокфесту” з Москви у Ригу на Artdocfest/RigaIFF з цензурних, бюрократичних та політичних причин.

Нагадаємо, у США знімуть римейк на фільм “Гірська жінка: на війні”. Режисером стрічки стане голівудська актриса Джоді Фостер. 

Джерело UATV
дата 13.12.2018
категорії Культура
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×