Стрічка “Штангіст” здобула 4 нагороди на польському кінофестивалі “Zubroffka”

Фільм створений у копродукції з Польською Республікою

uatv
10.12.2018
Фото Укрінформ-UATV

У Польщі завершився масштабний міжнародний фестиваль короткометражного кіно. Фільм “Штангіст”, створений у копродукції з Польською Республікою, режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука виборов одразу  чотири нагороди, в тому числі Гран-прі.

Про це інформує Держкіно у Facebook.

Це дебютна робота режисера, яку профінансувало Держкіно, Studio Munka (Polski Instytut Sztuki Filmowej та Stowarzyszenie Filmowców Polskich ), а також Львівська кінокомісія. Продюсери картини – Валентин Васянович та Конрад Стефаняк.

За відзнаки у восьми номінаціях цього року  змагалися 109 фільмів, які до конкурсної програми відібрали  із понад двох тисяч стрічок. Чотири з восьми нагород журі фестивалю присудило фільму “Штангіст”.

Оператору-постановнику Міхалу Ритель-Пшеломцю вручили нагороду за найкращу операторську  роботу.

Вітаючи творців картини, голова Держкіно Пилип Іллєнко нагадав, що  першу нагороду “Штангіст” отримав у національному конкурсі “Молодість”, а фестивальне життя стрічки закордоном успішно розпочалося з Варшавського кінофестивалю, що є одним із найпрестижніших у світі.

“Чотири нагороди на “ZubrOFFk” – підтвердження високого художнього рівня цієї картини та перспективності її творців”,  – наголосив він.

Нагадаємо, проект анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” переміг у конкурсі ООН. 

Джерело UATV
дата 10.12.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV