Українсько-канадський гурт відкриє міжнародний фестиваль в Англії

Вони виконають сучасну електронну музику, базовану на старовинному українському фольклорі

uatv
12.07.2018

Фото з сайта luminatofestival

12 липня канадсько-український гурт Balaklava Blues виступить на відкритті міжнародного фестивалю Latitude у Саффолку (Велика Британія). Учасники гурту – подружня пара Марічка та Марк Марчики – виконають сучасну електронну музику, базовану на старовинному українському фольклорі.

Про це пише Укрінформ.

“Зі своїм новим проектом відкриваємо потужний міжнародний фестиваль Latitude. Вперше свою програму Balaklava Blues презентували 21 червня в Торонто (Канада), в рамках міжнародного фестиваля Luminato. Це була світова прем’єра сучасної електронної музики з елементами хіп-хоп та дабстеп, повністю базованої на українському традиційному старовинному фольклорі”, – розповіла Марічка Марчик.

За словами учасників гурту, їхнє шоу створено як музично-театральний перфоменс з елементами контемпорарі денсу. Сценічний дизайн побудовано з пересувних блоків, на які проектується 3D відео-мапінг. Тришарове відео з анімацією розказує про внутрішній світ людей, які пройшли крізь війну.

Перфоменс у Торонто було присвячено пам’яті режисера Леоніда Кантера, який загинув 4 червня.

Зараз Марчики готуються презентувати альбом з 16 пісень, які ввійшли до проекту, разом з Belarus Free Theatre (Лондон) працюють над новою версію своєї фолк-опери Counting Sheep, присвяченої подіям Революції Гідності в Україні, і шукають організаторів їхнього туру в Україні.

Нагадаємо, на Волині стартував організований переселенцями з Криму етнофестиваль.

Джерело Укрінформ
дата 12.07.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV