Українські військові взяли участь у багатонаціональних навчаннях в Грузії (ФОТО)

uatv
26.12.2019
Фото Міноборони

Поблизу грузинського Тбілісі офіцери оперативного командування “Південь” брали участь у курсі планування багатонаціональних навчань “Rapid Trident-2020“.

Про це інформує пресслужба Міноборони.

“Це багатонаціональний курс, який відбувся за сприяння канадської сторони. Окрім України, в ньому брали участь представники Грузії, Сербії та Чорногорії. Іноземні колеги надавали допомогу офіцерам, які плануватимуть і проводитимуть навчання. Тобто, це своєрідна підготовка керівників”, – зазначив начальник відділу напрямів оперативного управління штабу ОК “Південь” Вадим Демидкин.

За його словами, командування ЗСУ залучатиме до навчання офіцерів, які пройшли мовну підготовку і мають високий рівень володіння англійською та процедурами НАТО.

Це дасть змогу не гаяти часу на комунікацію і досягати вищого рівня взаємосумісності між підрозділами й штабами ЗСУ та арміями Альянсу.

“Rapid Trident” (“Стрімкий тризуб“) – спільні навчання українських підрозділів та іноземних військових. Їхня мета – покращення рівня взаємодії між підрозділами України, США, армій НАТО і членів програми “Партнерство заради миру”.

Нагадаємо, що на Житомирщині завершилися навчання за програмою “ORBITAL”.

Джерело UATV
дата 26.12.2019
категорії Україна - НАТО
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×