Українські військові відпрацювали наведення “Ураганів” (ВІДЕО)

uatv
12.02.2019
Фото Укрінформ-UATV

На Донбасі, у зоні проведення ООС, 12 лютого відбулися тренування підрозділів реактивної артилерії. Під час навчань військові застосовували  РСЗВ “Ураган”.

Про це повідомляє прес-служба штабу ООС.

Зокрема, учасники тренувань відпрацювали дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль, йдеться в інформації.

Тренування РСЗВ "Ураган" в районі проведення ООС

В районі проведення операції Об'єднаних сил пройшло тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні#ООС #операція_ОСЗа наказом Командувача Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва на одному з полігонів у районі проведення операції Об'єднаних сил нещодавно відбулося практичне тренування підрозділів реактивної артилерії з РСЗВ "Ураган" на озброєнні. Зокрема, було відпрацьовано дії пунктів управління реактивного артилерійського дивізіону з виходом підрозділів на вогневі позиції та здійсненням наведення на ціль. Поставлене завдання реактивники виконали на оцінку "добре", показавши гарний вишкіл та високу професійну майстерність. Своїми діями вони вкотре довели здатність швидко висунутися з району відведення, здійснювати марш, розгортання у районі вогневих позицій та точно наводитись на ворожі цілі для їх подальшого ураження.Разом переможемо!Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 11 лютого 2019 р.

“Реактивники продемонстрували гарний вишкіл та високу професійну майстерність, – наголосили у штабі. –  Військові довели здатність швидко висунутися з району відведення, здійснити марш, розгорнути у районі вогневі позиції та здійснити точні наведення на ворожі цілі для їхнього подальшого ураження”.

Нагадаємо, ЗСУ мають на озброєнні понад сотню модернізованих танків Т-64.

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії ООС (АТО)
поділитися

Топ новин на UA|TV