Українські студенти розпочали навчання в турецькому Університеті Ахи Евран (ФОТО)

uatv
18.10.2019
Фото UATV

Шестеро українських студентів-тюркологів із Київського національного лінгвістичного університету розпочали навчання в Університеті Ахи Евран в турецькій провінції Киршехір, повідомляє кореспондент UATV.

“Університет надав нам щомісячну стипендію і безкоштовне навчання на 1 семестр для мовної практики, – говорить студентка Дар’я Полозок. – Це чудова можливість повністю зануритися в мовне середовище, дізнатися менталітет народу, мову якого ти вивчаєш, мати можливість подорожувати різними містами країни, ну і, дійсно, підвищити свій рівень володіння мовою. Дуже круто, що такі програми існують”.

Дар’я зазначає, що навчання в турецькому університеті дуже відрізняється від навчання в українському.

“Головною відмінністю є те, що тутвідсутні домашні завдання. Просто проводиться лекція, студенти записують конспект, а потім вже з цього конспекту йде іспит. Для нас це дуже дивно і незвично, тому що в Україні ми звикли після занять робити якісь переклади, домашні завдання, а тут такого немає”, – розповіла дівчина.

“Українців тут дуже люблять. Кажуть, щоми дуже добрий, приємний і світлий народ. Схожі висловлювання людей ми постійно чуємо, куди б не їздили. Багато людей знають про ситуацію між Україною та Росією. І багато хто вважає Росію агресором, стоїть на нашій стороні. Бажають нам, щоб війна нарешті закінчилася”, – додає Дар’я.

Українські студенти приїхали в Киршехір у межах турецької державної програми “Мевляна”, заснованої в Анкарі в 2011 році.

Читайте також: “Мій тато – герой”: діти воїнів АТО приїхали до Туреччини (ФОТО)

Джерело UATV
дата 18.10.2019
категорії Українці в світі
поділитися

Топ новин на UA|TV