Українські стрічки вперше покажуть в Іспанії

Фестиваль кіно відбуватиметься у Валенсії та Барселоні

uatv
06.12.2018

Фото з сайта amazing-ukraine.com

Наступного тижня, 13 грудня, в Іспанії презентуватимуть здобутки сучасного українського кінематографа. Фільми показуватимуть у Валенсії та Барселоні.

Про це інформує прес-служба Держкіно.

Відкриття фестивалю відбудеться у старовинному кінотеатрі “Rialto”, який розташований у центрі Валенсії.

До програми фестивалю відібрали  сучасні фільми різних жанрів. Серед них – драма “Рівень чорного” Валентина Васяновича, документальна стрічка “Війна химер” Марії та Анастасії Сторожицьких, історична драма “Таємний щоденник Симона Петлюри” Олеся Янчука і трагікомедія Аркадія Непиталюка “Припутні”.

“В Іспанії Дні українського кіно ми проводимо вперше. Впродовж трьох днів іспанські глядачі знайомитимуться з класичними та сучасними українськими фільмами, – наголосив голова Держкіно Пилип Іллєнко. – Потреба в організації цього заходу є дійсно великою, адже налагодження контактів з іспанськими кінематографістами допоможе прокласти дорогу до довгоочікуваної копродукції з такою кінематографічною країною”.

Крім того, у рамках заходу відбудуться перемовини іспанських кінематографістів з українською делегацією.

Триватимуть Дні українського кіно до 15 грудня. 

Нагадаємо, одразу три українські стрічки здобули нагороди на міжнародному кінофестивалі. Такий тріумф вкотре підтверджує повернення українському кіно його ролі у світовому кінематографі, зазначив голова Держкіно.

Джерело UATV
дата 06.12.2018
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV