Українські спеціалісти освоюють технології НАТО із виготовлення протезів для учасників АТО

Під час проведення заходу було виготовлено новітні протези для чотирьох екс-бійців

uatv
16.07.2018

Фото Укрінформ-UATV

Українські спеціалісти освоюють новітні технології із виготовлення високоякісних спортивних протезів для учасників АТО на семінарах за підтримки НАТО.

Про це повідомили у прес-службі Адміністрації Президента.

Керівник проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко відвідав Український науково-дослідний інститут протезування, де поспілкувався з тренерами, учасниками семінару та ветеранами АТО.

“Під час проведення заходу було виготовлено новітні протези для чотирьох травмованих учасники АТО під контролем іноземних спеціалістів, представників компанії Ossur. Агенція НАТО з підтримки і постачання (NSPA) в Україні, яка відповідає за імплементацію проекту Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації в Україні, профінансує три освітні семінари зі спортивного протезування, в рамках яких заплановано виготовлення 11 протезів для 9 учасників АТО“, – йдеться у повідомленні.

Фото з сайта president.gov.ua

Нагадаємо, травмовані українські бійці пройдуть двотижневу реабілітацію у Болгарії: на реабілітацію вирушила група із 8 травмованих учасників бойових дій на сході України. Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яку було підписано в жовтні 2017 року.

Джерело UATV
дата 16.07.2018
категорії Україна - НАТО
поділитися

Топ новин на UA|TV