Українські школярі стали переможцями на Всесвітній олімпіаді роботів у Канаді

uatv
21.11.2020
Скрін каналу “Дом”

Очистити село від наслідків урагану за 34 секунди допоможуть роботи, яких винайшли українські школярі. Їм не було рівних на Всесвітній олімпіаді роботів в Канаді. З юними геніями поспілкувалися журналісти телеканалу “ДОМ”.

Переможець в основний категорії, з творчим завданням “буря” – команда розробників роботів з України.

Ураган пронісся по селу. Робот прибирає зламані дерева, підключає електрику, підвозить до школи контейнери з водою. Українська команда впоралася із завданням за 34 секунди. І стала першою серед кількох сотень інших учасників на Всесвітній олімпіаді роботів в Канаді.

“У нас найкращий час на олімпіаді, вийшло з сюрпрайз рулом – 34 секунди. У цьому році прогресували. В минулому році двадцяте місце зайняли. Цього року перше. Ми дуже добре підготувалися, робот був швидкий і ми виграли”, – говорить призер змагань Марк Бірюков.

Тема Всесвітньої олімпіади робототетхнікі 2020 року – “кліматичний загін“. Українська команда школярів виграла в одній з найскладніших категорій – “основній”. Хлопці йшли до перемоги чотири роки.

Заняття з робототехніки вчать логічному мисленню, кажуть батьки юних конструкторів.

Через пандемію коронавірусу в цьому році Всесвітня олімпіада роботів проходила онлайн. У наступному році змагання проведуть в німецькому Дортмунді. Тема – енергозберігаючі технології.

Раніше президентові представили нові стартапи у першому інноваційному парку України.

Читайте також: “Україна стає головним діджитал-проривом у світі”: Федоров розповів про революційну послугу

Джерело UATV
дата 21.11.2020
категорії Випуски новин
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×