Українські школи у Словаччині будуть збережені, – глава держави

uatv
24.09.2020
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський під час офіційного візиту до Словаччини зустрівся у Братиславі з українською громадою.

Про це інформує пресслужба ОП.

Глава держави відзначив активність українців у Словаччині. За його словами, українці, які, проживаючи за кордоном, зберігають та поширюють українську культуру, історію й спадщину, – також є героями.

Президент розповів, що сьогодні під час усіх перемовин порушував питання збереження українських шкіл у Словаччині, кількість яких різко зменшилася.

“Ми домовилися, що школи будуть збережені. Деякі парламентарі Словаччини сказали, що зроблять все, щоб зберегти нашу культуру, історію та відновити ту чи іншу кількість українських шкіл”, – запевнив Володимир Зеленський.

Також під час перемовин обговорювалося питання Українського культурного центру.

На завершення президент президент вручив державні нагороди. Зокрема, орденом княгині Ольги ІІІ ступеня була відзначена співачка, продюсер, радіоведуча Евеліна Гвать.

Почесне звання “Заслужений діяч мистецтв” отримав художній керівник і диригент хору “Карпати” Левко Довгович за популяризацію української культури у Словаччині.

Раніше стало відомо, що між Україною та Словаччиною підписано угоду, яка дозволить відновити роботу аеропорту “Ужгород”.

Нагадаємо, що президент України та словацький прем’єр обговорили енергетичну безпеку

Джерело UATV
дата 24.09.2020
категорії Українці в світі
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×