Українські села мають бути багатими, – Милованов

uatv
19.02.2020
Фото Мінекономіки

Український агропромисловий комплекс демонструє позитивну динаміку розвитку. Проте українські села досі не мають необхідної кількості ресурсів, щоб бути багатими.

Про це у Facebook повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов, інформує UATV.

“Українські села мають бути багатими! Ще одна ціль, яку уряд разом із парламентом готові втілювати. Ми плануємо вирівняти рівень заробітної плати за середнім рівнем по країні – з 85% до 100%”, – зазначив міністр.

За його словами, в наступні 5 років планують вирівняти рівень оплати праці в містах та селах, а також створити 200 тисяч нових робочих місць у селах.

“За нашою стратегією, до 2024 року відкриємо для жителів сіл більше можливостей для розвитку через залучення прямих інвестицій у сільське господарство; збільшення переліку програм державної підтримки; створення спеціального фонду; бізнесінкубатори для 5000 учасників, які готові створювати малі та середні підприємства; нові механізми для кооперації; підтримку виробників органічної продукції; заходи ОТГ для підвищення комфорту жителів. За найближчих 5 років плануємо створити 200 тисяч нових робочих місць у селах”, – йдеться в повідомленні.

Милованов додав, що для розвитку села важливою є реформа ринку праці, яка дозволить захистити права людей. 

“Ми прагнемо легалізувати та зменшити бюрократію за тими видами трудових відносин (наприклад, сезонні роботи), які наразі по факту поза правовим полем. Лише торік держава спрямувала 4,4 млрд грн підтримки для понад 230 тисяч українців, а це майже 1700 підприємців”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Україні потрібно перейти від економіки “проїдання” до економіки розвитку, – Милованов (ВІДЕО)

Джерело UATV
дата 19.02.2020
категорії Економiка
поділитися

Топ новин на UA|TV