Українські сапери пройшли спеціальний курс навчань у Німеччині (ФОТО)

uatv
28.09.2020
Фото Міноборони

Між фахівцями Збройних сил України та Бундесверу в галузі знешкодження мінно-вибухових пристроїв відбувся двотижневий навчально-тренувальний курс у місті Штеттен-ам-кальтен-Маркт (ФРН).

Про це повідомляє UATV із посиланням на Міноборони.

Як зазначається, цей захід став логічним продовженням двосторонньої співпраці між Україною та Німеччиною в зазначеній сфері.

У німецькому Центрі підготовки з питань захисту від мінно-вибухових пристроїв українські сапери ознайомилися зі спеціальною технікою та обладнанням армії ФРН, пройшли курс спільних стрільб (G-38, P8) та цикл спеціальних навчань.

Читайте також: “Об’єднані зусилля-2020”: президент разом з міжнародними партнерами відвідав військові навчання (ФОТО).

“На навчаннях акцент робили на відпрацюванні спроможностей зі злагоджених дій та спільного вирішення поставлених завдань, що матиме вкрай важливе значення для подальшого поглиблення двосторонньої військової співпраці між Україною та Німеччиною. І в цьому напрямі триває активна робота. Зокрема, вже укладено попередню домовленість про проведення у 2021-2022 роках низки спільних українсько-німецьких навчально-тренувальних курсів як на території ФРН, так і в Україні”, – додали в Міноборони.

Раніше на Львівщині відбулися контрдиверсійні навчання на військових об’єктах.

Джерело UATV
дата 28.09.2020
категорії Україна
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×