Українські роллери розповіли, як навчитися професійно кататися (ВІДЕО)

uatv
12.02.2019
Фото UATV

Далеко не кожній людині вистачить сміливості перестрибнути паркан або круті сходи на величезній швидкості. Герої нашого випуску – українські роллери-екстремали.

Спеціально для журналістів UATV вони розповіли, чому обрали саме ролики. За їхніми словами, перша причина – це ком’юніті, друга – спорт, а третя – адреналін.

“Я катаюся вже 4 роки. Два роки був фріскет – це катання містом, слайди, стрибки, а останні два роки я катаюся на агресивних роликах, мені приносить це задоволення, я отримую від цього кайф”, – розповідає роллерка Тетяна Процун.

За її словами, коли ти виконуєш складний трюк, який повторював тиждень, тренувався, багато разів падав – і ось його робиш, тоді ти їдеш додому веселий, бадьорий.

В Україні за останні 5 років з’явилося багато шкіл і хороших тренерів, які навчають професійно кататися. У світі зараз дуже активно розвиваються різні стилі катання на роликах. У нас також є представники навіть найрідкісніших стилів.

“Ну, наприклад, у нас найпопулярніше – це просто кататися містом у своє задоволення, так званий фрірайд. А в Америці чи в Китаї молодь дуже любить квади. Це такий цікавий ролик, у якого колеса розташовані в два ряди”, – говорить Богдан Панченко.

За словами нашої героїні, страх постійно відчувається, бо ти просто не знаєш, що на тебе чекає, як усе повернеться, що буде, коли ти впадеш, зробиш трюк чи ні. Але її друг Богдан упевнений, що завжди варто використовувати можливість кататися. Потрібно брати звідти все, що є, і насолоджуватися цим.

Про різні стилі катання докладніше дивіться у повному випуску програми.

Більше випусків програми “Ровесник” дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 12.02.2019
категорії Спорт
поділитися

Топ новин на UA|TV