Українські прикордонники взяли участь в антитерористичних навчаннях (ФОТО, ВІДЕО)

uatv
28.09.2020
Фото ДПСУ

На території Сум і Сумського району відбулися планові дводенні тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Про це повідомляє UATV із посиланням на ДПСУ.

У тренуваннях, які були максимально наближеними до реальних умов, взяли участь підрозділи Служби безпеки України, Збройних сил України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

В навчаннях під час пошуку умовних “диверсантів” вперше за час проведення подібних навчань на території Сумщини була задіяна авіаційна техніка Державної прикордонної служби України.

Головною метою навчальних антитерористичних заходів було підвищення рівня міжвідомчої взаємодії для попередження імовірних диверсійно-терористичних загроз, зокрема, в умовах прикордоння.

За легендою тренувань, кілька умовних «диверсійних груп» незаконно потрапили на територію України з сусідньої держави з метою вчинення терактів на об’єктах підвищеної небезпеки Сум та газотранспортної системи України. Завдяки злагодженим та професійним діям правоохоронців умовних “терористів” виявили та затримали.

Читайте також: “Об’єднані зусилля-2020”: президент разом з міжнародними партнерами відвідав військові навчання (ФОТО)

Раніше повідомлялося, що українські сапери пройшли спеціальний курс навчань у Німеччині.

Джерело UATV
дата 28.09.2020
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×