Українські прикордонники отримають нові безпілотники (ФОТО)

uatv
17.05.2019
Фото ДПСУ

Співробітники Державної прикордонної служби України на Львіщині отримають чотири комплекти безпілотників Matrice 200 на суму понад 7 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що працівники Львівського прикордонного загону пройшли чотириденну підготовку майбутніх інструкторів-прикордонників, під час якої використовувалися безпілотні авіаційні комплекси.

“У рамках реалізації проекту “Візуальний контроль за функціонуванням пунктів пропуску” Програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна 2014-2020” проходили навчання із залученням представників центру підготовки, які мають необхідні знання та досвід, зокрема, у сфері застосування та експлуатації безпілотних авіаційних систем”, – йдеться у повідомленні.

Після навчань прикордонники отримають чотири комплекти нових дронів. Їх будуть застосовувати під час охорони українсько-польського кордону на найбільш активних напрямках.

Нова техніка допоможе співробітникам ДПСУ моніторити на відстані визначену ділянку місцевості з висоти до 500 метрів та в радіусі до 5 кілометрів як удень, так і вночі.

Нагадаємо, в Україні відбулось успішне випробування деталей ракети “Циклон-4”.

Джерело UATV
дата 17.05.2019
категорії Технології
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV