Українські паралімпійці здобули 3 “золота” і 4 “срібла” на ЧС з плавання

Фото з сайта new.paralympic.org.ua

Учасники національної паралімпійської збірної України з плавання  у перший змагальний день світової першості, що триває у Лондоні,
завоювали сім високих нагород.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу НКСІУ.

Спортсменка Марина Піддубна на дистанції 50 метрів вільним стилем у класі S11 (спортсмени з порушенням зору) виборола для України першу золоту медаль. Українка показала час – 30,34 с.

Ярослав Денисенко (клас S 12 спортсмени з порушенням зору) показав найкращий результат на дистанції 100 м на спині. Ще одно “золото” до скарбнички української збірної поклала Єлизавета Мерешко (клас SB5, спортсмени з ураженням опорно-рухового апарату). Медаль найвищого ґатунку вона виграла на дистанції 100 м брасом. Крім того, Єлизавета Мерешко виборола “срібло” у запливі на 400 м вільним стилем.

Ще три “срібла” для України вибороли Кирило Гаращенко, Євгеній Богодайко, Анна Стеценко.

За підсумками першого змагального дня Україна посідає третє місце в турнірній таблиці загального заліку.

Нагадаємо, легкоатлетка Юлія Левченко встановила рекорд України на матчі Європа – США.

Раніше Єва Мелещук здобула “срібло” на змаганнях у Португалії.