Українські олімпійці отримають додаткову підтримку від мецената

Відомий український бізнесмен і меценат Павло Фукс прийняв рішення підтримати нашу збірну на зимових Олімпійських іграх-2018 в Пхьончхані

uatv
11.02.2018

 

Фото Укрінформ-UATV

Кожен український спортсмен, який завоює олімпійську медаль, отримає від нього грошову винагороду: за золоту медаль – 50 тис $, за “срібло” – 25 тис $, за “бронзу” – 15 тис $. Такого ж розміру бонус отримає тренер переможця. Про це повідомляє Укрінформ.

“Радує, що крім традиційної державної підтримки і премій для медалістів Олімпійських ігор наші олімпійці отримують підтримку від українських бізнесменів і меценатів. Соціальна відповідальність вітчизняного бізнесу, готовність підтримати тих, хто своїми перемогами прославляє країну в світі має величезне значення, особливо в такі непрості часи. Упевнений, що в такій взаємодії ми зможемо разом сприяти зростанню здорової української нації та виховання нових чемпіонів “, – зазначив президент НОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, висловивши подяку Фуксу за підтримку Олімпійської збірної.

Нагадуємо, що від держави українські олімпійці за “золото” Пхьончханf-2018 отримають 125 тис $, за “срібло” – 80 тис $ за “бронзу” – 55 тис $.

Джерело Укрінформ
дата 11.02.2018
категорії Новини партнерів, Суспільство
поділитися
Топ новин на UA|TV