Українські моряки тренуються боротися з водою та пожежею на судні (ФОТО)

uatv
18.05.2019
Фото Міноборони України

Екіпажі кораблів Військово-морських сил ЗСУ відпрацьовують на спеціальному навчальному полігоні навички боротьби з пожежею та пробоїнами на борту судна.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Тренування з боротьби за живучість корабля відбувається на сучасному полігоні Навчального центру ВМС ЗСУ, який розташований у Миколаєві. Триватиме вона п’ять днів і включатиме у себе як теоретичні, так і практичні заняття.

“Зараз ми імітуємо бортові пошкодження від артилерійських снарядів різного калібру, а також протікання горловини. Під час ліквідації наслідків цих пошкоджень військовослужбовці складають нормативи з установки розсувного упора та стрічкового бугеля. У будь-який момент ми можемо ускладнити завдання, збільшити тиск води або відкрити ще одну пробоїну”, – цитує прес-служба начальника навчального полігону старшого мічмана Володимира Войналовича.

Згаданий полігон із боротьби за живучість корабля є єдиним в Україні тренажером, який дозволяє екіпажу відпрацьовувати свої дії у надзвичайних ситуаціях на судні в реалістичних умовах. Полігон почав діяти у вересні минулого року.


Нагадаємо, українські військові тренувалися відбивати атаку морського десанту на Приазов’ї.

Джерело UATV
дата 18.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×