Українські морські піхотинці десантувалися з моря та повітря (ФОТО)

uatv
29.04.2021
Фото ВМС ЗС України

Протягом двох днів військовослужбовці підрозділів морської піхоти, які проходять поглиблений курс підготовки в Школі морського піхотинця Навчального центру Військово-морських сил Збройних сил України, взяли участь у практичних заняттях з десантної підготовки.

Про це повідомляє UATV із посиланням на пресслужбу ВМС ЗСУ.

Зокрема, морські піхотинці здійснили десантування за допомогою комплекту бортового обладнання “Канат-1”, а також відпрацювали висадку морського десанту на необладнане узбережжя з малого десантного катера “Сватове“.

Зазначається, що систему “Канат-1” використовують для десантування на важкодоступних або обмежених ділянках місцевості та за різних метеоумов.

Перед морпіхами стояло завдання здійснити десантування, зайняти плацдарм та взяти під контроль визначений район. Під час заняття кожен морський піхотинець мав змогу декілька разів виконати вправу для повного засвоєння усіх тонкощів такого роду бойової роботи.

Наступного дня курсанти здійснили перехід морем на малому десантному катері “Сватове”. Під час висадки інструктори розігрували різні сценарії з метою максимально наблизити умови тренування до бойової ситуації. Після цього висадились на необладнане узбережжя.

Цей етап підготовки для морських піхотинців є одним із найважливіших, адже військовослужбовці вчилися діяти у складі морського тактичного десанту. Окрім того, морпіхи відпрацювали несення чергування з протидиверсійної оборони корабля під час переходу морем та боротьби за живучість.

Читайте також: Спільні військові навчання України з НАТО можуть поліпшити ситуацію на Донбасі, – ОП

Раніше українські військові провели навчання поблизу окупованого Криму.

Джерело UATV
дата 29.04.2021
категорії Суспільство
поділитися

Схожі новини


Топ новин на UA|TV

×