Українські легкоатлети здобули 19 нагород на ЧЄ у категорії “Мастерс”

Фото Укрінформ-UATV

В Італії підвели підсумки чемпіонату Європи з легкої атлетики у категорії “Мастерс”. Українські спортсмени у різних вікових категоріях вибороли у Венеції 19 медалей: 6 золотих, 7 срібних і 6 бронзових.

Про це повідомляє UATV з посиланням на пресслужбу ФЛАУ.

Світлана Сорочук перемогла зі штовхання ядра (14,03 м) і метання диска (39,40 м) і стала дворазовою чемпіонкою Європи. Сергій Гаврась виграв “золото” з метання списа (55,28 м). Олег Федорко став чемпіоном Європи зі стрибків у висоту (1,73 м).

У метанні списа кращою стала Анна Сластіна (45,79 м), а Лілія Аполосова стала другою (43,85 м).

Антоніна Тишко фінішувала першою зі спортивної ходьби на 5000 метрів, а на дистанції 20 км та у дисципліні Short Road Race виграла срібні медалі.

Ірина Зозуля принесла українській команді два “срібла” – з метання молота (32,19 м) і ваги (12,24 м), а у змаганнях з метального п’ятиборства посіла третє місце (3366).

Орест Булак виграв “срібло” з потрійного стрибка (13,88 м) та “бронзу” зі стрибків у довжину (6,49 м).

Олександр Лисенко став срібним призером з бігу на 2000 метрів з перешкодами.

Бронзові медалі у складі національної збірної також вибороли: Валентина Крепкіна (стрибки з жердиною), Іван Пушкін (спортивна ходьба на 5000 метрів), Сергій Рєпін (стрибки у висоту) та Володимир Чернятевич (потрійний стрибок).

Нагадаємо, збірна України обіграла волейболістів Чорногорії на ЧЄ.

Раніше стало відомо, що українські гімнастки здобули 3 медалі на етапі Кубка світового виклику.