Українські курсанти проходять практику на польському вітрильнику ORP Iskra (ФОТО)

uatv
15.05.2019
Фото Міноборони України

Шестеро українських курсантів, які навчаються в Інституті Військово-морських сил Національного університету “Одеська морська академія”, проходять практику на вітрильнику ORP Iskra ВМС Республіки Польща.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Курсанти спільно з польськими моряками здійснять тривалий морський похід, який триватиме до 22 червня. Спочатку вони перетнуть під вітрилами Балтійське та увійдуть до Північного моря, а далі пройдуть вздовж берегів Франції, і через протоку Гібралтар потраплять до Середземного моря.

Українці разом зі штурманами тренуватимуться розробляти курс корабля, проходити складні для судноплавства морські райони, визначати координати руху, орієнтуватися у морі за допомогою сучасних приладів, нести вахту на рулі, рятувати людей, які опинилися за бортом тощо.

“Крім того, під час практики наші курсанти візьмуть участь у навчанні з боротьби за живучість корабля, яке охоплює цілий комплекс заходів. Це тренування та взаємодія екіпажу по надходженню забортної води у відсіки вітрильника, практичні дії моряків під час виникнення екстрених ситуацій, ліквідація пожежі у приміщеннях та багато інших цікавих аспектів”, – наголошують у прес-службі.

Нагадаємо, українські курсанти також проходять стажування на борту кораблів ВМС Румунії та Королівських ВМС Великої Британії.

Джерело UATV
дата 15.05.2019
категорії Суспільство
поділитися

Топ новин на UA|TV