Українські кікбоксери вибороли 6 відзнак етапу Кубка світу в Австрії

Фото із сайта Національної федерації кікбоксингу України WAKO

У дорослому турнірі кікбоксери збірної України вибороли шість відзнак, повідомляє прес-служба Національної федерації кікбоксингу України WAKO.

Перші місця здобули Павло Замятін і Артур Руденко. Павло підтвердив свій статус чемпіона світу-2017 у лайт-контакті, вигравши цей розділ у чемпіонській для себе вазі – до 74 кг. Киянин не залишив шансів у фіналі полякові. Окрім того, до своїх здобутків Замятін додав “золото” в кік-лайт (74 кг), перемігши у вирішальному двобої іспанця.

Артур Руденко, чинний віце-чемпіон світу, виграв кік-лайт у 57 кг. Німець, як і словенець у кік-лайті, теж нічого не зміг подіяти з Руденком у фіналі категорії до 57 кг лайт-контакту. Новоспечений чемпіон України був непереможним і в Австрії.

Маріупольська спортсменка Уляна Міщенко виборола “бронзу” у вазі до 70 кг в розділах лайт-контакт і К-1.

Серед юніорів двічі на п’єдестал пошани піднімався Георгій Підгулько: у фіналі 63,5 кг у лайт-контакті він обіграв італійця, а в цій же ваговій категорії, однак у кік-лайті, кікбоксер посів третю позицію.

Є в нас перемога і в юніорському фулі. У цьому розділі в 71 кг відзначився Дмитро Бабій. Спортсмен вирвав золоту нагороду в німця. Микита Лисак доклав зусиль, щоби стати чемпіоном у лайт-контакті в 74 кг. Для цього він у головному поєдинку зламав опір росіянина. Другу “бронзу” для України в юніорському турнірі виборов Дмитро Хандошко з Києва.

Гарно себе проявили українці у змаганнях серед кадетів. У ваговій категорії до 57 кг у кік-лайті весь призовий подіум наш: киянин Віктор Іванченко оформив перемогу,  Хабіб Самедов та Владислав Орел стали другим і третім призерами відповідно. Окрім того, Іванченко посів третю сходинку в 57 кг поїнт-файтингу. Ще два “золота” – на рахунку Павла Мазуренка з Києва. У вазі до 42 кг у фінальних сутичках він виграв в італійця у поїнт-файтингу та здолав словака у кік-лайті.

Загалом участь у триденній програмі австрійського етапу КС-2018 взяли близько 2200 осіб.