Українські фехтувальники на візках вибороли низку медалей на етапі Кубка світу

Фото з сайта paralympic.org.ua

Учасники паралімпійської збірної України з фехтування на візках  здобули 9 високих нагород на першому відбірковому етапі Кубка світу до Паралімпіади, яка відбудеться  у Токіо, в 2020 році.

Про це інформує прес-служба НКСІУ.

Турнір відбувся у Тбілісі. 15 українських фехтувальників  змагалися за нагороди з представниками 26 країн світу.

Чемпіоном у  боротьбі з жіночої шаблі категорії А стала Наталя Морквич. Другою у цій же дисципліні стала Євгенія Бреус. Крім того, у її скарбничці ще одне “срібло” у жіночій шпазі категорії А. Ще одну нагороду – бронзову – для української команди у жіночій рапірі категорії А здобула Наталя Морквич

У чоловічій рапірі В категорії успішно виступив Антон Дацко, у нього “срібло”. Олег Науменко завоював “бронзу”. Третіми у змаганнях також стали: Андрій Демчук (чоловіча шабля категорії А), а в жіночій шаблі категорії В Тетяна Позняк та  Надія Дьолог.

Нагадаємо, українці здобули 13 медалей на чемпіонаті Європи з танців на візках.