Українські дизайнери розповіли, які головні убори сьогодні в тренді (ВІДЕО)

uatv
20.09.2019
Фото UATV

У наш час головний убір не тільки захищає від погодних умов. Він ще й служить оригінальним і цікавим аксесуаром, який доповнює look і надає образу завершеності.

Головні убори затребувані в будь-який час року й для різних випадків. Вибираючи його, сучасній жінці легко розгубитися в модному різноманітті цих аксесуарів: шапки, берети, капелюхи, кепі, хустки.

Неодмінним атрибутом зимового гардеробу, звісно ж, є шапка. Вона може бути в’язаною, трикотажною, із кашеміру. Уже кілька зимових сезонів у тренді в’язана шапка з помпоном. Якщо говорити про хутряні шапки, то особливою популярністю користуються вушанки.

Капелюхи, за словами експертів, підійдуть для сміливих жінок і дівчат. Адже саме він зробить ваш образ незабутнім.

Літня категорія головних уборів також сьогодні пропонує величезний вибір. Це й солом’яні капелюшки, і бейсболки, і кепі, й берети. Дуже популярні сьогодні стильні шовкові хустки.

Ольга Дворянська – відома українська дизайнерка авторських шовкових хусток, палантинів, а також парео.

На створення дивовижних принтів її може надихнути музика, навколишні люди, подорожі, балет. Все це згодом оживає в її дизайнерських творіннях.

На створення колекції йде близько 2 місяців.

“На сьогоднішній момент відсотків 80 колекції створюється в моїй голові. Тобто, якщо раніше я дуже довго шукала варіанти на папері, то зараз уже в момент, коли беруся за колекцію, знаю, який вона матиме вигляд”, – розповідає дизайнерка.

Елегантні капелюхи, хоч і вважаються сміливим аксесуаром, але з легкістю як впишуться у строгий дрес-код, так і додадуть “родзинку” романтичним образам.

Відома українська дизайнерка Марта Холод виконує свої моделі з найрізноманітніших матеріалів. Це і традиційний капелюшний матеріал соломка, і мереживо, і пластик, і дерево. Всі роботи Марти ексклюзивні й виконані вручну. Найзнаменитіша клієнтка дизайнерки – Катя Осадча.

Моделювання та виготовлення головних уборів – дуже трудомісткий процес. До того ж, натхнення – річ примхлива.

“Ідея може рік дозрівати, розбурхувати твою уяву, нагадувати про себе час від часу. І потім через певний період вона являє себе світу. А інша на одному диханні народжується, і це може бути від трьох днів і до безкінечності”, – говорить Марта Холод.

А що стосується одвічної дилеми: “Який саме убір вибрати?”, то тут експерти одностайні: обираючи стильний і модний головний аксесуар, враховуйте свої смаки і орієнтуйтеся на той фасон, який личить саме вам.

Більше випусків програми GLOSS на UATV дивіться за посиланням.

Джерело UATV
дата 20.09.2019
категорії Культура
поділитися

Топ новин на UA|TV