Українські діти потрапили до топ-10 команд на олімпійських іграх з робототехніки

uatv
28.10.2019
Фото з сайта bbc.com

Команда українських дітей побудувала робота, який очищує океан від пластику, і потрапила до десятки кращих на олімпійських іграх FIRST Global Challenge із робототехніки в Дубаї (ОАЕ).

Про це повідомляє BBC, інформує UATV.

Серед представників 189 країн, які боролися за перемогу, українці посіли 10 місце.

Темою олімпіади стало очищення поверхні океану від пластику та інших матеріалів і предметів, які забруднюють водний простір. Тому кожна команда повинна була виконати спеціальне завдання: зібрати з води імпровізоване сміття, яке було представлене кульками різного розміру. Зібрані предмети після цього відвозили на спеціальні баржі і закидали на різні рівні вежі залежно від розміру.

Команда з кожної країни зіграла по дев’ять матчів в альянсі ще з двома країнами, які щоразу змінювалися.

Після шести виконаних місій представники України ризикнули і кардинально перебудували робота. Він став ефективнішим та стабільнішим, що й допомогло дітям набрати більшу кількість балів та увійти до десятки кращих команд.

Учасниками української збірної на олімпіаді стали четверо дітей віком від 15 до 18 років: Олександр Плотницький, Віктор Жерноклеєв, Валентин Рибінський із Харкова та Юлія Шевченко з Києва.

Цьогоріч міжнародна олімпіада FIRST Global Challenge відбулася уже втретє. Раніше змагання з робототехніки були організовані у США і Мексиці. Україна бере участь в олімпіаді від її заснування.

Фото з сайта first.global

Нагадаємо, раніше український школяр виграв “бронзу” на міжнародній олімпіаді з географії. Інший учень з України здобув “золото” на Європейській олімпіаді з інформатики.

Джерело ВВС
дата 28.10.2019
категорії Технології
поділитися

Топ новин на UA|TV