Українські біатлоністи зберегли своє місце у топ-10 на Кубку націй

Фото biathlon.com.ua

Жіноча та чоловіча збірні України після закінчення Чемпіонату світу з біатлону у Швеції зберегли свої місця у топ-10 Кубку націй.

Про це повідомляє 24 канал.

В активі біатлоністів 5129.0 балів. Таким чином, чоловіча збірна зайняла 10 місце. Дещо обійшли наших спортсменів швейцарці. У них – 5188.0.

Найкращим у цих змаганням став Дмитро Підручний, який виграв “золото” на гонці переслідування.

Перше місце на Кубку націй серед чоловіків займає Норвегія, друге – Франція, а третє місце посідає Німеччина.

Жіноча збірна України за підсумками ЧС зайняла 7-ме місце. Найбільше балів команді здобула Анастасія Меркушина.

Лідерами заліку серед жінок є збірні Норвегії, Німеччини та Франції.

Загалом українці на цих змаганнях завоювали дві медалі. Дмитро Підручний став чемпіоном світу, а жіноча команда виборола бронзову нагороду в естафеті.

Нагадаємо, що останній етап Кубка світу з біатлону заплановано на 21 березня у норвезькому Холменколлені.