Українське військо отримало 10 тис. експрестестів і 20 тис. захисних масок

uatv
24.03.2020
Фото ДПСУ

Для використання у межах карантинних заходів для протидії коронавірусу українська армія отримала експрес-тести, захисні маски і спеціальні захисні костюми.

Про це повідомив заступник командувача Медичних сил ЗСУ Андрій Галушка, інформує UATV з посиланням на пресслужбу Міноборони України.

“Медичні сили отримали 10 тисяч експрес-тестів, які будуть розподілені по всіх військово-медичних клінічних центрах, гарнізонних та мобільних госпіталях у районі проведення ООС. Напередодні регіональні ВМКЦ отримали 20 тисяч захисних масок. Крім того, медичні установи забезпечені також дезінфікуючими засобами”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, Андрій Галушка повідомив, що в армію почали надходити спеціальні захисні костюми. Їх для потреб ЗСУ шиє одне із вітчизняних підприємств.

“На сьогодні для нас виготовлено уже 80 костюмів, половину з яких відправлено в медичну службу ООС. В подальшому ми отримаємо ще кілька партій цього добротного захисного обмундирування”, – наголосив заступник командувача Медичних сил.

Станом на сьогодні серед військових ЗСУ немає випадків захворювання на коронавірус. На самоізоляції вдома перебувають 130 військовослужбовців, які раніше повернулися в Україну з-за кордону або контактували з тими людьми, які зараз проходять обсервацію.

Нагадаємо, в Україні зафіксували 97 випадків коронавірусу.

Джерело UATV
дата 24.03.2020
категорії Україна
поділитися

Топ новин на UA|TV