Українське класико: “Шахтар” виграв у “Динамо” з рахунком 3:1

Фото ФК “Динамо”

Сьогодні, 31 травня, на столичному стадіоні НСК “Олімпійський” відбувся останній матч першого після карантину туру УПЛ.

Про це інформує UATV.

У межах 24-го туру донецький “Шахтар” зустрівся з київським “Динамо”. Українське класико завершилося з рахунком 3:1.

На 19-й хвилині капітан “синьо-білих” Сергій Сидорчук відкриває рахунок у грі. Гравець пробив у кут з-за меж штрафного.

Але суддя Катерина Монзуль, переглянувши момент, вирішила скасувати гол. Денис Попов рукою вдарив Тараса Степаненка під час атаки.

На 38-й хвилині рахунок відкрив “динамівець” Віталій Буяльський. Проте “гірники” швидко зрівняли рахунок. Через дві хвилини Марлос забив у ворота Георгія Бущана гол.

У другому таймі, на 67-й хвилині Марлос оформив дубль. На 74-й Маркос Антоніо збільшує перевагу “Шахтаря”. Рахунок стає 3:1.

“Гірники” зміцнили лідерство в турнірній таблиці, а “Динамо” посіло четверту позицію, поступившись “Зорі” і “Десні“.

Зазначимо, що для мешканців тимчасово окупованих територій матч транслював канал “Дом”.

Раніше повідомлялося, що “Шахтар” прийматиме домашні матчі на НСК “Олімпійський”.