Українська збірна завоювала 26 медалей на чемпіонаті Європи

Фото Укрінформ-UATV

На об’єднаному чемпіонаті Європі, який відбувся у Глазго, Единбурзі та Берліні, українська збірна завоювала 26 медалей.

Про це повідомляється на офіційному сайті турніру.

В цілому українська команда здобула 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових нагород та посіла підсумкове 8-ме місце.

Чемпіонат відбувався з 2 по 12 серпня, змагання проходили у 13 видах спорту: плавання, синхронне плавання, плавання на відкритій воді, стрибки у воду, спортивна гімнастика, велотрек, велошосе, маунтінбайк, BMX, гольф, академічне веслування, тріатлон, легка атлетика.

Нагадаємо, українська бігунка Наталія Прищепа після перемоги на чемпіонаті Європи в бігу на 800 м стала першою в історії спортсменкою, яка змогла захистити титул чемпіонки Європи на дистанції 800 метрів. До цього нікому не вдавалося підтвердити статус чемпіонки, а два “золота” на дистанції 800 м на ЧЄ завоювала тільки Віра Ніколич із Югославії (в 1966 і 1971 роках).