Українська військова техніка прибула на міжнародні навчання до Німеччини

Десантно-штурмова рота буде озброєна сімома БТР-80, а танкісти – п'ятьма Т-84

uatv
25.04.2018

Скріншот із відео

У вівторок, 24 квітня, українська військова техніка прибула на міжнародні навчання у Німеччині.

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

“До військового полігону поблизу міста Хохенфельс прибула українська військова техніка для участі у міжнародних навчаннях Combined Resolve Х. Зокрема, десантно-штурмова рота буде озброєна сімома БТР-80, а танкісти братимуть участь у навчаннях на п’яти танках Т-84″, – розповіли у відомстві.

“Combined Resolve Х — це не змагання, це насамперед навчання та обмін досвідом із військовослужбовцями різних країн світу. Нам є що показати нашим колегам, тому що ця рота пройшла великий шлях. Декілька місяців тому військовослужбовці повернулися після виконання завдань з району проведення АТО”, – зазначив заступник командира десантно-штурмової роти старший лейтенант Ілля Комаров.

Наразі, українські військовослужбовці готуються до активної фази навчань, яка запланована на наступний тиждень.

Нагадаємо, українські морські піхотинці взяли участь у багатонаціональних навчаннях в Румунії. Основною метою заходу було проведення бойового злагодження десантно-штурмового взводу в складі багатонаціональної роти, вдосконалення навичок управління вогнем відділень і взводів, відпрацювання різних видів тактичного маневрування.

Джерело UATV
дата 25.04.2018
категорії Україна
поділитися
Топ новин на UA|TV