Українська стрічка “Домашні ігри” виборола нагороди на двох міжнародних фестивалях

Фільм також представлять у престижній програмі "Best of Fest" в Амстердамі

uatv
13.11.2018
Фото Держкіно

Документальний фільм “Домашні ігри” здобув Гран-прі на міжнародному фестивалі Minsk International Film Festival Listapad.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

Крім того, нещодавно ця стрічка, створена за підтримки Держкіно, отримала головну нагороду в основному конкурсі документальних фільмів одного із найбільших кінофестивалів Іраку, в Курдистані – DuhokIFF. Автор сценарію та режисер стрічки – Аліса Коваленко, продюсер – Максим Васянович.

Вже завтра, 14-го листопада, Міжнародний фестиваль документального кіно IDFA 2018 стартує  в Амстердамі. Фільм “Домашні ігри” представлять у престижній програмі “Best of Fest”. У рамках фесту він матиме 5 показів. До програми щороку відбирають фаворитів та призерів інших фестивалів.

Фільм “Домашні ігри” розповідає історію життя двадцятирічної обдарованої футболістки Аліни Шилової. Героїня виросла у неблагополучній сім’ї. Після смерті матері, замість посилених тренувань, дівчина мусить присвятити себе догляду за маленькими братом і сестрою.

Пилип Іллєнко, голова Держкіно, привітав творців кінокартини з черговою нагородою.

“Своє фестивальне життя стрічка розпочала з престижного кінофестивалю у Шефілді, а першу нагороду здобула на Одеському кінофестивалі, де її було визнано найкращою у конкурсі Європейських документальних фільмів, – уточнив він. – Ця нагорода поклала початок ряду наступних перемог та презентацій на багатьох відомих фестивалях документального кіно”.

Як повідомлялося раніше, два українські фільми номіновано на статуетки Європейської кіноакадемії.

Нагадаємо, українська стрічка “Вулкан” здобула нагороду міжнародного кінофестивалю у Мінську. 

Джерело UATV
дата 13.11.2018
категорії Культура, Новини партнерів
поділитися

Топ новин на UA|TV